Analysaattorit ja mittausjärjestelmät

Kaasumittaukset

Kontramin erikoistuminen korkealaatuiseen teollisuus- ja ympäristöteknologiaan näkyy erityisesti sovelluksissamme, jotka kattavat päästöjen, prosessikaasujen, hiukkaspitoisuuksien mittaukset. Laajalla osaamisellamme ja pitkäaikaisella kokemuksellamme takaamme, että asiakkaamme saavat mittausjärjestelmän, joka vastaa tarkasti heidän tarpeisiinsa.

Kontramin sitoutuminen laatuun näkyy myös palveluissamme, joissa keskitymme asiakastarpeiden ymmärtämiseen ja ratkaisujen tarjoamiseen, jotka optimoivat mittausprosessit tehokkaasti. Asiantuntijatiimimme on valmiina tukemaan asiakkaitamme kaikissa vaiheissa, olipa kyse mittausjärjestelmän suunnittelusta, asennuksesta tai ylläpidosta.

Ladataan...

Kysy lisätietoja asiantuntijoiltamme

Pekka Ilmola

Tuotepäällikkö

Kaasuanalysaattorit

Puhelin 050 308 7414

pekka.ilmola@kontram.fi

Maunu Häkkinen

Sisämyynti

Puhelin 050 911 0915

maunu.hakkinen@kontram.fi

Ville Pulkkinen

Myynti-insinööri

Puhelin 040 775 8813

ville.pulkkinen@kontram.fi

Miika Vesala

Myynti

Pohjois-Suomi

Puhelin 050 478 6638

miika.vesala@kontram.fi

Janne Karvinen

Myynti

Etelä- ja Länsi-Suomi

Puhelin 050 518 9419

janne.karvinen@kontram.fi

Jouni Helkala

Tekninen myynti-insinööri

Puhelin 050 328 4437

jouni.helkala@kontram.fi

Leevi Kormano

Myynti

Itä-Suomi

Puhelin 050 479 2029

leevi.kormano@kontram.fi

Matti Kitunen

Projektimyynti

Puhelin 040 719 9025

matti.kitunen@kontram.fi

Jouni Koukonen

Projektimyynti

Puhelin 040 041 6423

jouni.koukonen@kontram.fi