Venttiilit

Palloventtiilit

Tuotteet | Venttiilit | Palloventtiilit

Laaja palloventtiilivalikoimamme takaa, että meiltä löydät kohteeseesi parhaiten soveltuvat tuotteet. Palloventtiilivalikoimamme kattaa Worcester Controlsin ja Gefan laadukkaat ja maailmanlaajuisesti teollisuudessa käytetyt tuotteet.

Flowserven Worcester Controls -palloventtiilit kemianteollisuuden kohteisiin

Worcester Controls on yksi maailman tunnetuimmista palloventtiilivalmistajista. Worcesterin erittäin laaja tuotevalikoima kattaa lähes kaikki kemianteollisuuden käyttämät palloventtiilit.

Gefan palloventtiilit teollisuuden kaikkiin kohteisiin

Gefa palloventtiilit soveltuvat moniin teollisiin kohteisiin ja niitä on saatavana kaikilla eri liitospäillä.

Venttiilitiimimme asiantuntijat auttavat teitä mielellään kaikissa palloventtiileihin liittyvissä kysymyksissänne.

Ladataan...

Kysy lisätietoja asiantuntijoiltamme

Marco Meier

Tuotepäällikkö

Gefa, Saunders & Crane

Puhelin 050 352 6532

marco.meier@kontram.fi

Olli-Pekka Haapalainen

Avainasiakaspäällikkö

Kaivokset

Puhelin 040 769 7426

olli-pekka.haapalainen@kontram.fi

Tero Harvala

Myyntipäällikkö

Pohjois-Suomi

Puhelin 050 521 1934

tero.harvala@kontram.fi

Mikko Lamminen

Myynti

Länsi-Suomi

Puhelin 050 349 4994

mikko.lamminen@kontram.fi

Juuso Metsi

Myynti

Itä-Suomi

Puhelin 040 048 7090

juuso.metsi@kontram.fi

Mika Björkbacka

Sisämyynti

Puhelin 040 720 1418

mika.bjorkbacka@kontram.fi

Timo Laulajainen

Sisämyynti

Puhelin 050 523 7959

timo.laulajainen@kontram.fi