Venttiilit

Kalvoventtiilit

Tuotteet | Venttiilit | Kalvoventtiilit

Saunders-kalvoventtiilit

Laajaan venttiilivalikoimaamme kuuluu Saundersin kalvoventtiilit, jotka tarjoavat ratkaisuja ensiluokkaisesta nesteen käsittelystä laajaan alaan vaativimpia teollisuuskohteita. Saunderssin kalvoventtiilit tarjoavat käyttäjilleen turvallisuutta, luotettavuutta ja ongelmatonta tuotantoa vastaten mm. syövyttävien ja kuluttavien kohteiden tuomiin haasteisiin

Ladataan...

Kysy lisätietoja asiantuntijoiltamme

Marco Meier

Tuotepäällikkö

Gefa, Saunders & Crane

Puhelin 050 352 6532

marco.meier@kontram.fi

Olli-Pekka Haapalainen

Avainasiakaspäällikkö

Kaivokset

Puhelin 040 769 7426

olli-pekka.haapalainen@kontram.fi

Tero Harvala

Myyntipäällikkö

Pohjois-Suomi

Puhelin 050 521 1934

tero.harvala@kontram.fi

Mikko Lamminen

Myynti

Länsi-Suomi

Puhelin 050 349 4994

mikko.lamminen@kontram.fi

Juuso Metsi

Myynti

Itä-Suomi

Puhelin 040 048 7090

juuso.metsi@kontram.fi

Mika Björkbacka

Sisämyynti

Puhelin 040 720 1418

mika.bjorkbacka@kontram.fi

Timo Laulajainen

Sisämyynti

Puhelin 050 523 7959

timo.laulajainen@kontram.fi