Venttiilit

Läppäventtiilit

Tuotteet | Venttiilit | Läppäventtiilit

Kontramin laajaan läppäventiilivalikoimaan kuuluvat sekä kumivuoratut ja metallitiivisteiset GEFA että Crane – läppäventtiilit.

Kumivuoratut ja metallitiivisteiset GEFA läppäventtiilit

GEFA valmistaa kumivuorattuja ja metallitiivisteisiä läppäventtiilejä laajasti eri koko- ja paineluokissa. Syövyttäviin kohteisiin GEFA valmistaa PFA-vuorattuja läppäventtiilejä.

Crane läppäventtiilit

Cranen runsaasta läppäventtiilivalikoimasta löytyy Krombach ja XOMOX läppäventtiilit vaativiin teollisuuden kohteisiin.

Ladataan...

Kysy lisätietoja asiantuntijoiltamme

Marco Meier

Tuotepäällikkö

Gefa, Saunders & Crane

Puhelin 050 352 6532

marco.meier@kontram.fi

Olli-Pekka Haapalainen

Avainasiakaspäällikkö

Kaivokset

Puhelin 040 769 7426

olli-pekka.haapalainen@kontram.fi

Tero Harvala

Myyntipäällikkö

Pohjois-Suomi

Puhelin 050 521 1934

tero.harvala@kontram.fi

Mikko Lamminen

Myynti

Länsi-Suomi

Puhelin 050 349 4994

mikko.lamminen@kontram.fi

Juuso Metsi

Myynti

Itä-Suomi

Puhelin 040 048 7090

juuso.metsi@kontram.fi

Mika Björkbacka

Sisämyynti

Puhelin 040 720 1418

mika.bjorkbacka@kontram.fi

Timo Laulajainen

Sisämyynti

Puhelin 050 523 7959

timo.laulajainen@kontram.fi