Kenttälaitteet

Tuotteet | Kenttälaitteet

Kontram Oy tarjoaa maailman johtavien valmistajien tuotteita paineen/paine-eron-, virtauksen ja pinnankorkeuden mittaamiseen. Kontramin myyntihenkilöstön pitkäaikainen kokemus prosessiteollisuuden haasteellisista kenttälaitesovelluksista takaa toimintavarman ja tarkan ratkaisun löytämisen vaikeimmissakin kohteissa. Laajasta ja huolellisesti valitusta valikoimastamme löydät myös Ex-erottimet ja teollisuus PC:t.

Ladataan...

Kysy lisätietoja asiantuntijoiltamme

Eeli Anundi

Liiketoimintajohtaja

Puhelin 050 573 0752

eeli.anundi@kontram.fi

Riku Montonen

Tuotepäällikkö

Nesteanalysaattorit

Puhelin 044 298 6444

riku.montonen@kontram.fi

Pekka Ilmola

Tuotepäällikkö

Kaasuanalysaattorit

Puhelin 050 308 7414

pekka.ilmola@kontram.fi

Harri Pietinen

Tuotepäällikkö

Kemex-annostusjärjestelmät

Puhelin 040 064 1730

harri.pietinen@kontram.fi

Leevi Kormano

Myynti

Itä-Suomi

Puhelin 050 479 2029

leevi.kormano@kontram.fi

Pauli Janatuinen

Avainasiakaspäällikkö

Voimalaitokset

Puhelin 050 594 4746

pauli.janatuinen@kontram.fi

Jouni Helkala

Tekninen myynti-insinööri

Puhelin 050 328 4437

jouni.helkala@kontram.fi

Janne Karvinen

Myynti

Etelä- ja Länsi-Suomi

Puhelin 050 518 9419

janne.karvinen@kontram.fi

Miika Vesala

Myynti

Pohjois-Suomi

Puhelin 050 478 6638

miika.vesala@kontram.fi

Ville Pulkkinen

Myynti-insinööri

Puhelin 040 775 8813

ville.pulkkinen@kontram.fi

Maunu Häkkinen

Sisämyynti

Puhelin 050 911 0915

maunu.hakkinen@kontram.fi